Atrakcje w Łebie

Łeba taxi 24h to najnowocześniejsza firma taksówkarska świadcząca usługi taxi w Łebie. Jako jedyni z całej konkurencji akceptujemy płatności kartą.

Największym atutem firmy Taxi Łeba 24h są wykwalifikowani kierowcy oraz awangardowe samochody marki Mazda 6 z roku 2010. Taxi Łeba 24h to gwarancja wygody i niezawodności. Zapewniamy szybki transport do wszystkich miejsc w Łebie i jej okolic.

Dzięki naszym usługom, nie ominie Cię żadne, warte odwiedzenia miejsce w tym niesamowitym mieście. Jeśli wybierasz się do Łeby, z pewnością skorzystasz na zapoznaniu się z naszą ofertą - Leba taxi.

images Ruiny kościoła św. Mikołaja

Ruiny kościoła św. Mikołaja opiekuna rybaków i żeglarzy z XIV wieku. Jest to najstarszy zabytek miasta. W pobliżu kościoła w XIV w. znajdowała się "stara Łeba - pierwotna osada.

images Ogród ornitologiczny

Ul. Kolonijna - zainspirowany przez łebskiego pasjonata ptaków na 6 hektarowym terenie. Można w nim obejrzeć ponad 100 gatunków ptaków z całego świata. tj. około 2000 sztuk. Teren składa się z kilku półwyspów, wysepek i stawów rybnych wzajemnie ze sobą połączonych.

images Port jachtowy - Marina Łeba

Jest pierwszym tego typu kompleksowym przedsięwzięciem zrealizowanym na polskim wybrzeżu.

images Krzyż nawigacyjny

Metalowa, 16m konstrukcja. Stoi u podstawy łebskiego zachodniego falochronu. Postawiony we wrześniu 2001 r. poświęcony pamięci marynarzy, rybaków, żeglarzy i tym , którzy nie powrócili z morza.

images Muzeum - Motyle Świata

Muzeum istnieje w Łebie od 1999 roku. W swojej kolekcji posiada zbiór ponad 3000 motyli z całego świata, gromadzonych przez dwa pokolenia w jednej rodzinie.

images Neptun

Zamek na plaży z 1905 roku, ciekawy architektonicznie budynek położony w szczególnie urokliwym miejscu na skarpie wydmy morskiej.

images Łeba Park - park dinozaurów

Przepięknie położony na obszarze blisko 20 ha. W otoczeniu lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody, licznymi szlakami poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi.

images Park Linowy

W Power Parku Łeba to cztery trasy o zróżnicowanym poziomie, lokowane na różnych wysokościach oraz trasa szkoleniowa - nauka systemu asekuracji tuż nad ziemią.

images Tor Gokartowy

Profesjonalnie przygotowany, wygrodzony i oświetlony tor z profilowanymi zakrętami i zabezpieczającymi bandami, długość ok. 400 m. Unikalny kształt toru sprawia że jazda po nim wyzwala dużą adrenalinę i przypomina rywalizację formuł wyścigowych. Tor wyposażony jest w system pomiaru czasu oraz system świateł sygnalizacyjnych. Dla kibiców – trzy mostki widokowe nad torem.

images Tor OFF-ROAD

To 600-metrowy tor przygotowany do jazdy czterokołowcami buggy oraz quadami. Tor jest wygrodzony i zabezpieczony. Cechuje go duże zróżnicowanie terenu, podjazdy, piaszczyste wzniesienia i szybkie zjazdy.

images Park Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park w Sarbsku

Jest pierwszym parkiem związanym z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza w Polsce. Położony jest na terenie gminy Wicko zaledwie 8 km od Łeby. To jedyny i największy tego typu park gdzie możemy zobaczyć pływające w basenach przedstawicielki gatunku foka szara i przedstawicieli uchatkowatych – kotiki południowoamerykańskie.

Zadzwoń do nas w każdej chwili:

Taxi Łeba 24 h na dobę

tel.: 731 691 077
Taxi Łeba - Mazda 2010 r; taxi Łeba 24 h na dobę